Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

UK Bookmaker English BET365 review by ArtBetting.co.uk

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN

Bağımsız Sağlık-Sen basın birimi 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Bugün, toplumun en etkili, yönlendirici, birleştirici ve koruyucu unsuru olan kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyoruz. Adil, demokratik ve kalkınan bir toplumda kadınların; eğitimin, istihdamın ve sosyal hayatın her anında eşit olanaklardan faydalanması ve etkinlik alanlarının genişletilmesi büyük bir önem taşımaktadır. Medeni ve gelişmiş toplumların vazgeçilmez bileşenlerinden olan kadına yönelik baskının, şiddetin ve eşitsizliğin yer almadığı, üretime ve yönetime katılım fırsatlarının olduğu her ülkede toplumsal gelişimin üst noktada olduğunu, sosyal ve siyasi hayatı zenginleştirdiklerini görüyoruz. Kadınların toplumsal, siyasal, sosyal ve ekonomik katkılarına daha fazla ihtiyaç duyduğumuz günümüzde; Bağımsız Sağlık-Sen olarak kadının iş hayatında daha iyi temsil edilmesi, cinsiyet eşitliği kavramının pekiştirilmesi ve kadının kendini daha özgür daha güçlü ifade ettiği bir sosyo-kültürel platform oluşturmak bizlerin görev ve sorumluluğu olarak ön plana çıkıyor.

Bu vesileyle, başta annelerimiz, eşlerimiz, evlatlarımız ve kardeşlerimiz olmak üzere ülkemizdeki ve dünyadaki tüm saygıdeğer kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyor; sağlık, mutluluk ve esenlik dolu bir gelecek diliyoruz.”

Yorum Ekle

En Çok Okunan Haberler

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALI…

SAĞLIK PERSONELİ HANGİ İLLERDE DAHA FAZLA MAAŞ ALIYOR

Sağlık Personellerine kalkınmada öncelikli olarak belirlenen yerlere sürekli görevle atanarak görev yaptıkları yer için belirlenmiş oranlarda ek özel hizmet t...

Devamı...

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

YENİ YILDA HEMŞİRE MAAŞLARI NE KADAR OLACAK?

KPSS 2014/2 alımlarında hemşire kadrolarına başvuracak adaylar işe başladıktan sonra ne kadar maaş alacağını merak etmekte. Hemşireler ağırlıklı olarak lise ve üniversite mezunu olarak KPSS ...

Devamı...

Haberlere Yapılan Son Yorumlar

Copyright © 2014 Bağımsız Sağlık Sen. Tüm Hakları Saklıdır.

Premium templates by bigtheme.org